Dr. Mehmet Öz anti-aging maskesi

Dr. Mehmet Öz’ün önerdiği anti-aging maskesi ile yaşlanma belirtilerini en aza indirebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı olarak kullanılan ve 30 yaş üstü her bayanın düzenli olarak yapması gereken anti-aging maskesinin tarifini Dr. Mehmet Öz verdi. Anti-ajing maskesini kendisinin de kullandığını belirten Dr. Öz, yüzündeki gerginliği ve gençliği bu maskeye borçlu olduğunu söyledi.

Anti-aging maskeleri yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. 30 yaş üstü tüm kadınların düzenli olarak anti-aging maskesi ile cilt bakımı yapmaları uzmanlar tarafından önerilmektedir. Evde bulunan malzemelerle kolaylıkla hazırlanan ve uygulanması oldukça basit olan anti-aging maskesi Dr. Mehmet ÖZ’ün kendi tarifidir.

dr mehmet öz anti-aging maskesi tarifi sağlıklı yaşam önerileri

Dr. Mehmet Öz, Amerika’da yayınlanan ve oldukça popüler olan tv programında bitkisel anti-aging maskesi tarifi verdi. Dr. Mehmet Öz’ün sağlık önerileri ve bitkisel cilt güzellik önerilerinde bulunduğu bu programda ünlü konukları Dr. Öz’ün önerilerini harfiyen yerine getirdiklerini belirtiyorlar ve son derece memnun kaldıklarının da altını çiziyorlar. Bu nedenle, Dr. Mehmet Öz’ün anti-aging maskesini cildinize güvenle hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Dr. Mehmet Öz’ün anti-aging maskesi tarifi

Malzemeler:

Sade yoğurt,

Muz,

Bal.

Hazırlanması ve Uygulanması:

1/4 bardak sade yoğurt, 1 tatlı kaşığı bal ve soyulmuş yarım muzu bir kase içine koyun. Bütün malzemeleri iyice ezin ve karıştırın. Bir spatula veya elleriniz ile anti-aging maskesini yüzünüze sürün. Anti-aging maskesini cildinizde 15 dakika kadar bekletin. Süre bitiminde yüzünüzden maske çıkana kadar yıkayın. Maskeyi cildinizden çıkarmak için ılık su kullanabilirsiniz. Ilık su kullanırsanız eğer en son cildinizi soğuk suyla bir kez daha yıkayın. Cilt temizliğinde soğuk su kullanmak başlı başına anti-aging etkisi yapar.

Dr. Mehmet Öz anti-aging maskesini haftada bir kez kullanabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı olan bu maskenin düzenli kullanımında cildinizde oluşan etkiye siz de şaşıracaksınız. Yaşlanmayı hiçbir şey engelleyemez ancak yaşlanma belirtilerini en aza indirmek sizlerin elinde. Yaşlılık belirtilerini en azından cildinizden yok etmeye yardımcı olan maskelerin tarifleri sitemizdedir. Anti-aging maskeleri ismiyle bilinen cilt maskeleri yaşlılık etkilerini cildinizden silmeye yardım eder.

Tüm güzelliklerin sizlerin yanında olması dileklerimizle mutlu ve sağlıklı kalın.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE