Kabartma tozlu cilt toniği

cilt bakımında yapılan yanlışlar cilt bakımı yapanların dikkat etmesi gerekenler cildi bozan hatalar cilt maskeleri cilt için maske tarifleri

Uzman estetiysen Pervin Dinçer’in tarifini verdiği kabartma tozlu cilt toniği ile yağlı cilde sahip olanlar ve siyah noktası bulunanlar şifa bulmaktadır. Doktorum isimli TV programına katılan Pervin Dinçer, bu programda cilt için çok faydalı olan maske, tonik, peeling ve cilt bakım önerilerinde bulundu. Kabartma tozlu cilt toniği de Pervin Dinçer’in önerilerinden biridir.

Kabartma tozlu cilt toniğini cilt gözenekleri açık olanlar, cilt tipi yağlı olanlar ve yüzünde siyah nokta bulunanlar kullanabilir. Cildi temizlemek için doğal bir tonik arayanlar evde kabartma tozu ile portakal suyunu karıştırıp kendi toniklerini hazırlayabilirler. Pervin Dinçer tarifi olan kabartma tozlu cilt toniği doğal ve bitkisel bir toniktir.

Kabartma tozlu cilt toniği tarifi

Malzemeler: Kabartma tozu ve portakal suyu

Hazırlanması ve Uygulanması: 4 yemek kaşığı kabartma tozunun içine yarım fincan taze sıkılmış portakal suyunu ekleyin ve iyice karıştırın. Kabartma tozlu cilt toniğini yüzünüze uyguladıktan sonra 5 dakika bekleyip cildinizi yıkayın. Yüzde oluşan yağlanma, akne ve siyah noktaları bulunanlar için çok faydalı olan cilt toniğini cildinde sadece bu sorunları olanlar kullanmalıdır.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE