Kaş kalınlaştırma

ebru şallı kaş kalınlaştırma kürü tarifi kaş kalınlaştırıcı kürler

Kaş kalınlaştırma amacıyla aşağıdaki kaş kalınlaştırıcı kürü uygulayabilirsiniz. Son dönemde oldukça moda olan kalın kaş modasına ayak uydurmak amacıyla kaş kalınlaştırma kürünü uygulayabilirsiniz. İnce ve kavisli kaşa sahip olanların kaşlarını kalınlaştırmak için aşağıdaki kürü uygulamaları halinde kaş bölgesindeki kılları artırmaları mümkün olacaktır. Kaşların kalın olması için bitkisel ve doğal içeriklerden oluşan kaş kalınlaştırma kürü çok fayda etmektedir.

Kaş kalınlaştırma kürü, kaşların gür olması için ne yapılmalı sorusunun en iyi cevabıdır. Kaşların siyah, gür ve kalın olmasını sağlayan kürün yan etkisi yoktur. Ebru Şallı’nın kaşlarını kalınlaştırmasıyla gündeme gelen kaş kalınlaştırma kürü, kendisinin uyguladığı ve kaşlarının kalınlaşmasında çok etki ettiğini belirttiği bitkisel bir kürdür.

Kaş kalınlaştırma kürü tarifi:

Malzemeler:

1 Çay kaşığı badem yağı

1 Çay kaşığı çam balı

1 Diş sarımsak

Hazırlanması ve Uygulanması:

Bir diş sarımsak dilimlendikten sonra üzerine çam balı ve badem yağı eklenir. İyice karıştırıldıktan sonra küçük bir cam kavanoz içinde bir gün bekletilir. Kulak temizleme çubuğu yardımıyla kaş bölgesine sürülür. Kirpiklerinde daha gür ve kalın olmasını isteyenler kirpiklerine de çok az miktarda sürebilirler.

Kaş kalınlaştırma kürünü uygularken gözlere kaçırmamaya dikkat etmek gerekir. Gözlere kaçtığında yanma hissi oluşturacağı için çok dikkat etmekte yarar vardır. Günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere uygulayabilirsiniz. Bu kürü uygulama süresi tamamen sizin istediğiniz kadardır. Elde etmek istediğiniz sonucu alıncaya kadar kaş kalınlaştırma kürünü uygulayabilirsiniz. Kür bittiğinde yeniden aynı şekilde hazırlayıp uygulayabilirsiniz.

4 Comments on Kaş kalınlaştırma

  1. Ebru Şallı’nın kaşları gerçekten de çok etkili bir şekle bürünmüş. Kaşların o hale gelmesini sağlıyorsa bu kürü ben bile kullanırım.

    • Ebru Şallının kaşlar için kullandığını belirttiği ve çok güzel sonuçlar aldığını açıkladığı ve kaşlarının görüntüsüyle bunu kanıtladığı bu kürü kaş kalınlaştırmak için herkes kullanabilir.

  2. Bu kaş kalınlaştırma kürünü kullandım ve oldukça etkili olduğu şimdiden kendini belli etti. İnanın incecik kaşlarım kalınlaşmaya başladı. Kaş kıllarım sertleşti ve yeni kıllar çıkmaya başladı. Sağol Ebru Şallı

    • Ebru Şallı kaş kalınlaştırma kürünün sizlere fayda sağladığını bilmek çok güzel. Kaş kalınlaştırıcı kürlerin etkili sonuçlarını lütfen bizlerle paylaşmaya devam edin.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE